5 çocuğun öldüğü kaza ile ilgili korkunç iddia

HomeGündem

5 çocuğun öldüğü kaza ile ilgili korkunç iddia

İscehisar ilçesinde dün meydana gelen okul servisi kazasında hayatını kaybeden İsmail ve Nisa’nın babası Cemil Eser, 3 çocuğundan ikisini ...

Türkiye, Fatih’in vakfiyesi için Interpol’e başvurdu
5 öğrencinin öldüğü kazada yeni gelişme
Aksaray’a şehit ateşi düştü

İscehisar ilçesinde dün meydana gelen okul servisi kazasında hayatını kaybeden İsmail ve Nisa’nın babası Cemil Eser, 3 çocuğundan ikisini kaybetmenin acısıyla gözyaşı döktü. Küçük oğlu Mustafa’yı hasta olduğu için okula göndermediğini belirten Eser, “Bu da ölecekti, hasta olmasa. Ne yapayım ben, yandım bittim, duvarlarım çöktü benim” dedi.

İki kardeşin halası Kadriye Tek ise büyüyünce İsmail’in veteriner, Nisa’nın da hemşire olmak istediğini söyledi. Servisin çok süratli olduğu için kazanın yaşandığını sav eden Tek, “Yandık, çoluğumuz çocuğumuz daima gitti. Servisin kapısı iple bağlanıyormuş” diye konuştu.

“Bizi hiç dinlemedi, uyardık”

Kardeşlerin yakını Keziban Eser ise şoför Adalettin Şen’i çocukları okula götürürken gördüklerini ve kapıya dikkat etmesi için uyardıklarını anlattı. Eser, “Üç, dört gün evvel minibüs buradan geçti. Öğrenciler içinde doluyken otomobilin kapısı açıldı. Eşim bağırdı, ‘Adalettin bir gün çocukları öldüreceksin.’ Bizi hiç dinlemedi, uyardık” diye konuştu.

Eser, mahallede okul bulunmasına karşın öğretmen ataması yapılmadığı için çocukların öbür okullarda eğitim gördüğünü de kelamlarına ekledi.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0