Bakan Koca, ‘kalp durması’ demişti… Yeni Şafak yazarı: Oğuzhan Asiltürk aşı olmadığı ve maske takmadığı için vefat etti

HomeGündem

Bakan Koca, ‘kalp durması’ demişti… Yeni Şafak yazarı: Oğuzhan Asiltürk aşı olmadığı ve maske takmadığı için vefat etti

Eski Emniyet İstihbarat Daire Lideri ve Yeni Şafak müellifi Bülent Orakoğlu, Ankara Kent Hastanesi'nde 1 Ekim’de hayatını kaybeden Saadet Partisi ...

‘Erik dalı gevrektir’ trafiği
Zincirleme kazaya neden oldu: TIR’ın önüne kırıp beyzbol sopasıyla saldırdı
Ankara 2 No’lu Baro için kuruluş dilekçesi verildi

Eski Emniyet İstihbarat Daire Lideri ve Yeni Şafak müellifi Bülent Orakoğlu, Ankara Kent Hastanesi’nde 1 Ekim’de hayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Heyeti (YİK) Lideri ve Ulusal Görüş Vakfı Genel Lideri Oğuzhan Asiltürk’ün ‘aşı olmadığını ve maske takmadığı için koronavirüs nedeniyle ömrünü yitirdiğini yazdı.

Orakoğlu, “Milli Görüş’ün Erbakan’dan sonraki başkanı Oğuzhan Asiltürk, tedavi gördüğü hastanede koronadan vefat etti” dedi.Orakoğlu, şöyle devam etti:

“Asiltürk, son periyotta de AK Parti ve Saadet Partisi ortasında köprü misyonu görüyordu. Cumhur İttifakı içinde yer alarak hem dış güçlerin oyunlarını bozmak hem de seçimlerde yüzde 0.68 oy alan SP’yi hak ettiği bir pozisyona çıkarma kaygısındaydı. Lakin aşı olmadığı ve maske takmadığı için Koronaya yakalanarak vefat etti.”

Bakan Koca ne demişti?

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Asiltürk’ün ‘kalp durması’ nedeniyle ömrünü yitirdiğini açıklamış, aşı ile ilgili soruya bu cins bilgilerin hasta yakınlarının isteği olmadan paylaşılamayacağını belirtmişti.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0