Binali Yıldırım: İş arıyorum

HomeGündem

Binali Yıldırım: İş arıyorum

Binali Yıldırım, Bahçelievler’de faaliyet gösteren ve down sendromlu bireylerin misyon aldığı Sempati Toplumsal Tesisi’ni ziyaret etti. Yıldırım ...

Binali Yıldırım: Devletin görevi alt yapı yapmak. Biz de 20 yıldır onu yapıyoruz
Çocuk istismarından aranıyordu: Deniz otobüsünde uyuyan kadını taciz etti
Deniz otobüsünde cinsel saldırı iddiasına 10 yıl hapis istemi

Binali Yıldırım, Bahçelievler’de faaliyet gösteren ve down sendromlu bireylerin misyon aldığı Sempati Toplumsal Tesisi’ni ziyaret etti. Yıldırım, Bahçelievler’de belediyenin anaokulunu da ziyaret etti.

Tesisi gezen Yıldırım, “Çalışanlarından müşterilerine kadar herkes sempatik. Güler yüzlüler ve çok keyifli vakit geçiriyorlar. Bahçelievler Belediye Liderimiz Hakan Bahadır’a bu türlü bir yeri vatandaşlarımıza kazandırdığı için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

‘Ne iş yapıyorsun?’ sorusuna ‘İş arıyorum’ yanıtı

Bahçelievler Belediyesi Anaokulu’nu da gezen Yıldırım, çocuklara armağanlar verdi. Yıldırım, bir öğrencinin “Ne iş yapıyorsun” sorusu üzerine, “İş arıyorum” cevabını verdi.

Şu anda AKP Genel Başkanvekiliği

Son Başbakan Binali Yıldırım’ın kaybedilen İstanbul seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığına atanacağı savı kulislerde geçiyordu. Fakat Binali Yıldırım, Erdoğan’ı A Kadrosu’na giremedi. Yıldırım şu anda AKP Genel Başkanvekilliği vazifesini yürütüyor.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0