Fenerbahçe tarihi kar elde etti

HomeEkonomi

Fenerbahçe tarihi kar elde etti

Sarı lacivertli kulüp toplam 257 milyon TL kâr elde etti. Trabzonspor ve Beşiktaş ise ziyan açıkladı. Trabzonspor'un ziyanı 66 milyon lirayı ...

Kar geliyor
Mark Zuckerberg 11 yıl sonra TIME kapağında: ‘Facebook silinsin mi?’
28 ilde ‘Çekirge’ operasyonu

Sarı lacivertli kulüp toplam 257 milyon TL kâr elde etti. Trabzonspor ve Beşiktaş ise ziyan açıkladı. Trabzonspor’un ziyanı 66 milyon lirayı bulurken Beşiktaş’ın üç aylık ziyanı 6 milyon lira oldu.

Trabzonspor ve Beşiktaş’ta ziyan

Sarı lacivertli kulüp toplam 257 milyon TL kâr elde etti. Galatasaray da 37 milyon TL kar açıkladı. Trabzonspor ve Beşiktaş ise ziyan açıkladı.

Fenerbahçe ziyandan kâra geçti

Dünya’dan Ceyhun Kuburlu’nun haberine nazaran, Fenerbahçe geçen yıl tıpkı devirde ise 30.1 milyon lira ziyan açıklamıştı. Sarı lacivertlilerin geliri de 120 milyon TL’den 471 milyon liraya yükseldi.

Kripto para ateşledi

Bunda Fenerbahçe’nin kripto para dalına girişinin tesiri büyük oldu. Böylelikle sarı-lacivertli kulüp tarihinde birinci sefer Haziran-Ağustos devrinde 257 milyon lira kâr açıklamış oldu.

‘Fenerbahçe Token’ farkı

Geçtiğimiz günlerde Paribu iş birliğiyle çıkarılan “Fenerbahçe Token” isimli taraftar tokeni büyük ilgi görmüştü. Sarı-lacivertli kulübün lideri Ali Koç da bu projeden kasalarına değerli bir çıkar beklediklerini açıklamıştı.

Galatasaray kâr açıkladı

Bir evvelki periyot 40 milyon lira ziyan açıklayan Galatasaray da kâr açıklayan ikinci kadro oldu. Sarı-kırmızılılar, 2021 yılı Haziran-Ağustos devrinde 37 milyon lira kâr açıkladı.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0