Güven Yalçın açıkladı: Beşiktaşlı oyuncuların bilinmeyenleri…

HomeSpor

Güven Yalçın açıkladı: Beşiktaşlı oyuncuların bilinmeyenleri…

Beşiktaş'ın son haftalarda performansıyla göz dolduran başarılı oyuncu İtimat Yalçın, siyah beyazlıların enlerini açıkladı. İşte İtimat Yalçın'ın ...

Beşiktaş’ın Balotelli yaklaşımı: Sabıkalı malum futbolcu…
Yeşil sahada tarihi ceza! 48 maç men…
Sakatlıklarla boğuşan Beşiktaş Ajax’a direnemedi: 2-0

Beşiktaş’ın son haftalarda performansıyla göz dolduran başarılı oyuncu İtimat Yalçın, siyah beyazlıların enlerini açıkladı. İşte İtimat Yalçın’ın karşılıkları…

En güzel giyinen futbolcu?

Bence Oğuzhan abi âlâ giyiniyor. Yemeğe çıkınca çok hoş fakat idmanlara o kadar güzel gelmiyor lakin giyinmeyi düzgün biliyor. Yabancıların da hepsi düzgün giyiniyor. En güzeli Kevin N’Koudou olabilir.

En komik futbolcu?

Mert Ağabeyimle çok gülüyorum, Salih Abi de çok komik, Oğuzhan Abi çok esprili. Onlarla takılıyorsam çok gülüyorum.

En sessiz futbolcu?

En sessiz benim galiba. Galiba benim. Ortada sırada yalnız dolaşmayı severim. Çok takılmam. Genel olarak yalnız oturuyorum, yalnız giyiyorum. Topu da yalnız oynuyorum.

En çok geç kalan futbolcu?

Galiba yeniden ben. Ortada sırada. Artık daha yeterliyim. 2-3 dakika geç kalırım. Vida da ortada sırada geç kalıyor. Hiç beklemezdim. Vida kalıyorsa hepimiz kalırız.

En fotojenik futbolcu?

Can Bozdoğan daima güzel çıkıyor, daima birebir çıkıyor. Ben hiç o denli değilim. Bende biraz değişik. Can daima tıpkı. Alex Teixeira da daima tıpkı. Fotoğraf üzere.

Toplumsal medyada en çok vakit geçiren futbolcu?

Elinden telefon düşmeyen isim Oğuzhan abi. 24 saat birisiyle konuşuyor. Hollanda’dan birisi arıyor. Buradan birisiyle konuşuyor. Onun yanına gidince sohbet edemiyorsun, zorla. Telefonu alman lazım, o denli sohbet edebilirsin. N’Sakala da yeterli toplumsal medyada. Âlâ Türkçe müellif bulmuş kendisine. Tuhaf tuhaf fotoğraflar paylaşıyor.

En dakik futbolcu?

Necip Abi, mutlaka. Erken geliyorum bazen, onun arabası daima burada. O daima burada. Kahvaltıyı birinci o yapar. Daima erken gelir. Kalır da. Ondan erken gelen olmaz. Kapıyı o açıyor.

En yetenekli futbolcu?

Quaresma. Çok yetenekliydi. Acayip şeyler yapıyordu. Geldiğim birinci dönem grup Real Madrid üzereydi. O denli, çok uygun oyuncular vardı. Adriano da çok acayipti. Sağ ayağıyla ne yapıyorsa, sol ayağıyla da yapabiliyordu. O da çok yetenekliydi. Şu anki grupta da herkes yetenekli.

En bonkör futbolcu?

En çok para harcayan… Vallahi bilmiyorum. Oğuzhan Abi daima, birinci geldiğimde hiç unutmayacağım, yalnızdım, 19 yaşında falandım. Yalnızdım. Oğuzhan Abi çok yardım etti, ikramlar verdi. Hiç unutmayacağım.

En bakımlı futbolcu?

Grubun hepsi idmandan, maçtan sonra kremlenir falan. Hepsi çok bakımlı.

En çok yemek yiyen futbolcu?

Larin. Larin çok yiyor ağabey. Kahvaltıda 20 yumurta falan yiyor. Erkenden gelirse yumurtaları şöyle… ÇOk yiyor. O büyük ve güçlü futbolcu, ona lazım. Hepimiz güzel yiyoruz. Lazım da…

En çalışkan futbolcu?

N’Sakala çok fitness yapar. Genel olarak kadro çok çalışkandır. Fitness daima doludur.

En sert futbolcu?

Kimle çabaya girmek istemem, Necip Abi. O tanımıyor alanda, giriyor. İstikrarlı ancak sert. Can da çok sert. O Almanya’da o denli idmanlar da sert. Geldi burada hepimize bir bastı, çok sertti. Geçmişten Medel çok sertti. Pepe idmanda sert değildi. Maçta sertti. İdmanda hiç görmedim, bekliyordum ancak hiç sert girmezdi. Maçta affetmezdi.

En centilmen futbolcu?

Pjanic çok sert değil, topu kaybetmiyor. Gerektirirse yapar lakin 10 numaralarda daha centilmen. Oynarsın rahatlatırlar.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: