İşten çıkarılınca güvenlik görevlisini rehin aldılar

HomeGündem

İşten çıkarılınca güvenlik görevlisini rehin aldılar

Olay, 2'nci Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir dokuma fabrikasında meydana geldi. Argümana nazaran, fabrikada emekçi olarak çalışan ...

Baraj göletine düşen 2 çocuktan 1’i hayatını kaybetti
Falezlerden atladı, yardım istedi: 1 saatlik çalışmayla kurtarıldı
Ampute Futbol Milli Takımına sürpriz anons

Olay, 2’nci Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir dokuma fabrikasında meydana geldi. Argümana nazaran, fabrikada emekçi olarak çalışan Bayram Polat ile Dilek Şahin, mukaveleleri feshedilerek işten çıkarıldı. 2 personel, sabah saatlerinde alacakları olan 2 bin 500 lirayı tahsil etmek için fabrikaya geldi. Patronla görüşme istekleri geri çevrilen 2 personel, kendilerini dışarı çıkarmak isteyen fabrikanın özel güvenlik vazifelisi Gökhan İ.’yi yanlarında getirdikleri satır ve bıçakla rehin aldı. Endişe dolu anların yaşandığı olayın ihbar edilmesiyle bölgeye çok sayıda jandarma ve sıhhat takımı sevk edildi.

Güvenlik görevlisini yere yatırıp boğazına satır dayayan Bayram Polat, takımlar tarafından ikna edilmeye çalışıldı. Elinde bıçak olan Dilek Şahin ise yanına kimsenin yaklaşmamasını istedi. Jandarmanın uzun süren uğraşı sonucu ikna edilen Bayram Polat ile Dilek Şahin, bıçak ve satırı bırakıp teslim oldu. Gözaltına alınan iki kişi sorgulanmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0