İYİ Parti’de istifa!

HomeGündem

İYİ Parti’de istifa!

DÜZGÜN Parti Gaziantep Vilayet Lideri Oğuz Hocaoğlu, vazifesinden istifa etti. İstifa haberini toplumsal medyadan duyuran Hocaoğlu, her vakit ÂLÂ ...

Akşener sahneden inmiyor, sahneye kimin çıkacağını seçiyor
İYİ Partili Tatlıoğlu: 10 büyükelçinin tavrı son derece yanlış
İYİ Parti’den ‘adaylık’ kararı: Tıkaç olmayacağız

DÜZGÜN Parti Gaziantep Vilayet Lideri Oğuz Hocaoğlu, vazifesinden istifa etti. İstifa haberini toplumsal medyadan duyuran Hocaoğlu, her vakit ÂLÂ Parti’nin buyruğunda ve hizmetinde olacağını söyledi.

UYGUN Parti Genel Lider Yardımcısı Koray Aydın da Hocaoğlu’nun vazifesi bıraktığını, “Zor günlerde YETERLİ Parti Gaziantep Vilayet Başkanlığımızı üstlenen, çabası ve çalışmalarıyla göz dolduran pahalı kardeşim Oğuz Hocaoğlu kendi isteğiyle misyonundan ayrılmıştır. GÜZEL Parti Ailesi’ndeki yeri bakidir. Hizmetleri için kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun, var olsun” kelamlarıyla duyurdu.

Aydın’ın paylaşımını alıntılayan Hocaoğlu, “Beraber gayret ettiğim tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sonuna kadar Partimin buyruğunda ve hizmetindeyim” tabirlerine yer verdi.

Birlikte uğraş ettiğim tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sonuna kadar Partimin buyruğunda ve hizmetindeyim. https://t.co/A10bb4VSJj

— Av. Oğuz Hocaoğlu (@AvHocaoglu) October 12, 2021

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: