Kafasına tabureyle vurdu: Çocuklarının gözü önünde eşini darbetti

HomeGündem

Kafasına tabureyle vurdu: Çocuklarının gözü önünde eşini darbetti

Olay, 18 Eylül akşamı, Kazım Dirik Mahallesi 370'inci Sokak'taki 5 katlı binada meydana geldi. Teze nazaran, işten geldikten sonra T.Y. ile İran ...

İki kız çocuğu taciz eden avukattan skandal savunma: Mesajlaşmalardan hoşnut
Erdoğan ve Karamollaoğlu bir araya geliyor
Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a yeni anayasa yanıtı

Olay, 18 Eylül akşamı, Kazım Dirik Mahallesi 370’inci Sokak’taki 5 katlı binada meydana geldi. Teze nazaran, işten geldikten sonra T.Y. ile İran asıllı eşi K.K. ortasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine T.Y., 2 çocuğunun gözü önünde eşini darbetmeye başladı. Meskenin içinde başlayan darp, balkonda da devam etti. K.K.’nin çığlıklarını duyan mahallelinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Mahalleli, bu sırada konuttan çıkan T.Y.’nin gitmesine müsaade vermedi. Polis gruplarının gelmesiyle T.Y., mahalleli tarafından teslim edildi. K.K. de sıhhat gruplarının birinci müdahalesinin akabinde ambulansla Aliağa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Gözaltına alınan T.Y. emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Balkonda şiddet kamerada

Öte yandan K.K.’nin darbedildiği anlar, cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi. Meskenin içinden gelen çığlık seslerinin duyulduğu imgelerde; K.K.’nin balkona kaçtığı, bu sırada peşinden gelen T.Y.’nin tabureyle eşinin başına vurduğu anlar yer aldı. Balkonda K.K. darbedildiği sırada, çocuklardan birinin de orada olduğu görülüyor.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1