Sedat Peker’den ‘ölüm listesi’ iddiası

HomeGündem

Sedat Peker’den ‘ölüm listesi’ iddiası

Organize hata örgütü liderliğinden karar giyen Sedat Peker, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak yeni bir sav ortaya attı. Peker ...

Sedat Peker’den yeni Paramount Otel iddiası: Cumhuriyet Başsavcısı orada kaldı
Sedat Peker için istenen ceza belli oldu
Sedat Peker’in işaret ettiği hatta uyuşturucu trafiği devam ediyor

Organize hata örgütü liderliğinden karar giyen Sedat Peker, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak yeni bir sav ortaya attı.

Peker, açıklamalarını haber yapan gazetecilerin de kendisinin içinde bulunduğu ‘ölüm listesi’ne eklendiğini öne sürdü. Sedat Peker ayrıyeten, son günlerde sık sık gündeme gelen ve iktidara yakınlığıyla bilinen SADAT hakkında “Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz” sözlerini kullandı.

Peker, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

‘Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar…’

Şayet büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. Sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün Abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan Sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.

‘Korku iklimi için bir Sedat’çılar bir de SADATçılar vardı’

Peker akabinde da, “Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı. SEDAT’ÇILAR artık yok. Sadatçıları da zati tanıyoruz. Bu yüzden bir badire yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim” paylaşımında bulundu.

Peker devamında yaptığı paylaşımlarda da şu sözleri kullandı:

‘SADATı’n güvenlik şirketi olduğuna bizi inandırmak isteyen şeytanlar…’

Sadatı’n güvenlik şirketi olduğuna bizi inandırmak isteyen şeytanlar, hangi güvenlik şirketi dünyanın en özel timlerinden biri olan Rusya’nın Alfa timlerindeki şahıslarla anlaşıp en yetenekli işçisine kayıt dışı özel eğitim verdirtir?

‘nevzat Tarhan’In uzmanlık alanı ruhsal harptir’

Alfa timlerinin uzmanlığı hem istihbarat hem de suikast sonuçlu operasyonlardır. Kimi kandırıyorsunuz? Unuttunuz mu, biz eski dostuz. Lakin rotayı bana ve benim söylemlerime kıymet verenlere çevirmenin sonucunu göreceksiniz. Ordudan mecburi emekli edilen Üsküdar Üniversitesi rektörü Nevzat Tarhan’ın uzmanlık alanı ruhsal harptir.

‘Sizinle işimiz uzun’

Nevzat Tarhan’la çalışmalarınız ne üzerine? Güvenlik şirketiyiz diyorsunuz. Nevzat Tarhan’ın sizin için yaptığı ruhsal harp çalışmalarının sebebi nedir? Anlaşılan o ki sizinle işimiz uzun.

— Sedat Peker (@sedat_peker) October 12, 2021

Yeni Haberler
Eski Haberler

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0