Serdar Ortaç, Beşiktaş’tan özür diledi

HomeSpor

Serdar Ortaç, Beşiktaş’tan özür diledi

Üstün Lig'in 6'ncı haftasında Beşiktaş, meskeninde Adana Demirspor'u konuk etmiş ve 3-0 önde olduğu müsabakadan 3-3'lük skorla ayrılmıştı. Serdar ...

Gaziantep FK dağıldı, Adana Demirspor şov yaptı: 4-0
28. Altınkoza Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu
Haluk Bilginer: Eğri zamanlarda dik duranlara selam olsun

Üstün Lig’in 6’ncı haftasında Beşiktaş, meskeninde Adana Demirspor’u konuk etmiş ve 3-0 önde olduğu müsabakadan 3-3’lük skorla ayrılmıştı. Serdar Ortaç, Adana konseri sırasında Beşiktaş hakkında kullandığı sözler nedeniyle reaksiyonların odağında yer almıştı.

Yaşanan reaksiyonlar üzerine Instagram’da bir özür paylaşımı yaptı. 51 yaşındaki müzikçi, yayınladığı görüntüde, “O gece Adana’da konserim vardı. Seyircilerden biri telefonunu gösterdi. Israrla ‘Bunu söyle abi’ dedi, ben söyledim. Kimin kiminle maç yaptığını bile bilmem. Futbola bakmam bile. Adana’yı gaza getireyim derken öbür tarafı sinirlendirdim” dedi.

Popçu, “Beşiktaş büyük bir topluluktur, Sergen (Yalçın) en az 30 yıllık dostum, bütün arkadaşlarım çabucak hemen Beşiktaşlı. Herkesten özür diliyorum. Yapacak bir şey yok artık, laf ağızdan çıktı. Adana da beni afetsin, Beşiktaş da inşallah” dedi.

#BurasıBeşiktaş pic.twitter.com/CGEaD8FNOa

— Serdar Ortac (@Serdarortacs) September 23, 2021

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: