Süper Lig’den Barcelona’ya dev transfer!

HomeSpor

Süper Lig’den Barcelona’ya dev transfer!

Kayserispor'un 2004 doğumlu genç futbolcusu Emre Demir, Barcelona'ya transfer oldu. Üstün Lig tarihinin en genç golcüsü, gelecek dönemden ...

Hatayspor, Göztepe deplasmanından galip ayrıldı
Emre Belözoğlu geri mi dönüyor? Çarpıcı Aykut Kocaman iddiası
Stefan Kuntz’un ilk yardımcısı Kenan Koçak

Kayserispor’un 2004 doğumlu genç futbolcusu Emre Demir, Barcelona’ya transfer oldu. Üstün Lig tarihinin en genç golcüsü, gelecek dönemden itibaren İspanyol takımının formasını giyecek.

Kayserispor’dan yapılan açıklamada, “Gururluyuz, Memnunuz, Umutluyuz! Altyapımızdan yetişerek tekraren alt yaş kategorilerinde ulusal formayı giyen, Muhteşem Lig’in en genç golcüsü Emre Demir’in, Barcelona’ya transferi konusunda mutabakat sağlandı. Mutabakat ve UEFA kuralları gereği Emre Demir, gelecek dönemden itibaren Barcelona forması giyecek.” sözleri kullanıldı.

Barcelona bonservis ve hür kalma bedelini duyurdu!

İspanyol takımından yapılan açıklamada ise Emre Demir’in bonservisi için 2 milyon euro ve bonuslar ödeneceği ve genç oyuncuyla 2027 yılına kadar kontrat imzalandığı belirtildi.

Barcelona’nın açıklamasında, “Barcelona B, Kayserispor’dan Emre Demir’i 2 milyon Euro bonservis bedeli + bonuslar karşılığında transfer etti. 2027’ye kadar mutabakata varılan oyuncu mevcut dönemi Türk grubunda geçirecek. 17 yaşındaki oyuncunun özgür kalma bedeli 400 milyon Euro olarak belirlendi” sözlerine yer verildi.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: